LibreOffice 7.6 Beta1 k dispozici k testování

Druhý testovací balík řady LibreOffice 7.6 s označením LibreOffice 7.6 Beta1 je nyní k dispozici zájemcům o testování nových funkcí tohoto oblíbeného kancelářského balíku.   

QA tým LibreOffice oznámil vydání testovacího buildu LibreOffice 7.6 Beta1. Ten je druhý v pořadí od vydání Alpha1 verze koncem května tohoto roku. Za tu dobu bylo odesláno 641 commitů do repozitáře, které opravily 189 chyb.

Vydání těchto testovacích balíčků předznamenává vydání ostré verze LibreOffice 7.6 Community, které je naplánováno na srpen tohoto roku. Předtím však budou vydány další testovací buildy, nejbližší koncem příštího týdne, následovat budou tři RC (release candidate) verze. V průběhu vydávání RC verzí již nedochází k implementaci nových funkcí, pouze se opravují nalezené chyby.

Na wiki nadace můžete sledovat, jak se postupně plní poznámky k vydání.

Tento testovací build je v testovací konfiguraci, jeho instalací nedojde k přepsání stávající verze; můžete jej tedy používat paralelně k ostré verzi. Build je k dispozici na stránce LibreOffice.Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz