LibreOffice Calc dostal další dávku podpory OpenCL

Calc Do zdrojových kódů programu LibreOffice Calc byla přidána podpora OpenCL pro další množinu výpočetních funkcí.  

Implementace podpory OpenCL u výpočtů v programu LibreOffice Calc pokračuje, nyní byla do zdrojových kódů přidána další množina funkcí. Tentokrát se to týká jak několika funkcí z finanční oblasti (COUPPCD, ODDLYIELD, PRICEDISC...), tak i funkcí z oblasti statistiky (SUMIFS, KURT, NORMINV atd.) a kombinatoriky (PERMUT).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Marek
Odpovědět
LibreOffice Calc dostal další dávku podpory OpenCL
22. 11. 2013, 13:34:10
Docela bych uvítal, kdyby se OpenCL využil i ve Writer(u). Například, když je vložen do textu složitější vektorový obrázek, tak je pohyb po stránce viditelně zpomalený.
user avatar Zvedavec
Odpovědět
LibreOffice Calc dostal další dávku podpory OpenCL
22. 11. 2013, 15:09:31
Ja pozoruji stejne zpomaleni i v Impressu - svg obrazek(ky) ho dokazou dobre zasekat.
user avatar Michal Vašut
Odpovědět
LibreOffice Calc dostal další dávku podpory OpenCL
22. 11. 2013, 22:44:39
Ono je otázka, jestli se ten vektor počítá pořád dokola tak se není čemu divit (doufám, že ne). Ale snad to mají nakešované a přepočítává se to jenom při zvětšování, rotaci, ...

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz