LibreOffice Conference 2014 je za dveřmi

LibreOffice Již příští týden (3. až 5. září) proběhne letošní ročník LibreOffice Conference. Koná se ve švýcarském Bernu, na účastníky čeká mnoho zajímavých přednášek ve čtyřech sálech.  

Po třech úspěšných ročnících LibreOffice Conference přichází ten letošní. Je již skutečně za dveřmi, proběhne totiž 3. až 5. září 2014, tedy příští středu až pátek. Místem konání je tentokrát švýcarské hlavní město Bern, konkrétně tamní Univerzita Bern.

Přednášky poběží po celé tři dny od rána do večera celkem ve čtyřech sálech (z toho v Keynotes Room pouze první den). Většina jich je zaměřena vývojářsky, ovšem nechybí ani mnoho přednášek na témata z oblasti marketingu, migrace, zajišťování kvality nebo otevřených formátů.

Na konferenci vystoupí i přípravě jedné z přednášek se podílel Stanislav Horáček (společně s Milošem Šrámkem, který bude příspěvek na konferenci prezentovat – představí zde projekt paralelního překladu příruček do slovenštiny a češtiny), který se věnuje oblasti lokalizace do češtiny a je též autorem zajímavých článků na OpenOffice.cz.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar strepon
Odpovědět
LibreOffice Conference 2014 je za dveřmi
27. 08. 2014, 22:28:00
Na konferenci nevystoupím, jen jsem připsaný k Milošově příspěvku... snad někdy příště:)) Přednášky vypadají nepochybně zajímavě, doufejme, že bude jako loni k dispozici jejich záznam.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:LibreOffice Conference 2014 je za dveřmi
28. 08. 2014, 10:14:05
To je škoda... :-(

Text článku samozřejmě upravím.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz