LibreOffice Conference 2015 bude v Dánsku

LibreOffice Příští ročník LibreOffice Conference se bude konat od 23. do 25. září v dánském městě Aarhus.  

Letošní ročník LibreOffice Conference je za námi teprve nedávno, už ale začínají přípravy na ten příští. Na rozdíl od loňska, kdy bylo možné navrhovat místa konání pro letošní rok, je o dějišti ročníku 2015 rozhodnuto již nyní. Bude to univerzitní město Aarhus v Dánském království.

Na pořádání konference, jež se bude konat ve dnech 23. až 25. září 2015 v tamním novém prostoru Urban Media Space (knihovna „moderního typu“, tedy s možností studia i různých jiných médií než knih, s dalšími službami pro veřejnost a v neposlední řadě s multifunkčním konferenčním sálem), se bude kromě místních skupin zaměřených na otevřený software podílet také samotné město Aarhus.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz