LibreOffice Conference 2016 bude v Brně

LibreOffice Letošní ročník LibreOffice Conference je za námi. V jeho závěru organizátoři odhalili dějiště příštího ročníku: bude to Brno.  

LibreOffice Conference 2015 v dánském městě Aarhus je minulostí. Účastníci měli možnost dozvědět se mnoho zajímavého o vývoji balíku LibreOffice, jeho používání v praxi, migraci z jiných balíků, tvorbě rozšíření, o formátu OpenDocument atd.

A zatímco na počátku konference jsme měli možnost se dozvědět o vydání nové verze 5.0.2, v jejím závěru organizátoři odkryli, kde se bude konat příští ročník. A z našeho (českého, ale i slovenského) pohledu je to velmi příjemné – dějištěm LibreOffice Conference 2016 bude totiž Brno!

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz