LibreOffice Conference 2016 hledá přednášející

Informace Letošní brněnský ročník LibreOffice Conference hledá přednášející. Uzávěrka příspěvků je 15. července.  

Nepodařilo se připojit k serveru.

Letos se LibreOffice Conference koná v Brně. Máte-li zájem na konferenci přednášet, můžete nabídnout svůj příspěvek – buď klasickou přednášku, workshop, případovou studii atd. v délce 30 minut nebo lightning talk dlouhý 20 minut.

Většina programu konference je v angličtině, blok určený pro české firmy, neziskové organizace a veřejnou správu bude v češtině.

Škála možných témat je široká. Vaše přednáška může být například z oblasti vývoje LibreOffice, tvorby doplňků, lokalizace, interoperability, otevřených formátů, nasazení LibreOffice v praxi atd. Své příspěvky můžete posílat do 15. července 2016.

(Jako ve škole) Průměr: 2.00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz