LibreOffice Conference 2016: informace o dopravě

Informace Letošní ročník LibreOffice Conference v Brně se blíží a organizátoři proto připravili přehled, jak se lze na konferenci dopravit.  

LibreOffice Conference 2016 se bude konat ve dnech 7. až 9. září na FIT VUT v Brně. Organizátoři připravili podrobný přehled, jak se lze dopravit do Brna (letecky, vlakem, autobusem, autem) a jak potom cestovat po Brně.

Dnešek je posledním dnem, kdy se přijímají příspěvky do mezinárodní části programu konference. Organizátoři také uvítají zájemce o sponzorství.

Registrace pro účast na konferenci bude otevřena až do září, ale kdo chce získat konferenční tričko, nechť se registruje už do konce července.

Letiště v blízkosti Brna, vhodná pro dopravu na konferenci (zdroj: LibreOffice Conference, CC BY-SA 3.0) Letiště v blízkosti Brna, vhodná pro dopravu na konferenci (zdroj: LibreOffice Conference, CC BY-SA 3.0)

Aktualizace 20. 7.: Na web konference byla přidána samostatná stránka o cestování po Brně.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 
Jaro na Kyjovsku

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Sophos
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
Sophos
 
 
woo jaw demo hz