LibreOffice Conference 2016: informace o dopravě

Informace Letošní ročník LibreOffice Conference v Brně se blíží a organizátoři proto připravili přehled, jak se lze na konferenci dopravit.  

LibreOffice Conference 2016 se bude konat ve dnech 7. až 9. září na FIT VUT v Brně. Organizátoři připravili podrobný přehled, jak se lze dopravit do Brna (letecky, vlakem, autobusem, autem) a jak potom cestovat po Brně.

Dnešek je posledním dnem, kdy se přijímají příspěvky do mezinárodní části programu konference. Organizátoři také uvítají zájemce o sponzorství.

Registrace pro účast na konferenci bude otevřena až do září, ale kdo chce získat konferenční tričko, nechť se registruje už do konce července.

Letiště v blízkosti Brna, vhodná pro dopravu na konferenci (zdroj: LibreOffice Conference, CC BY-SA 3.0) Letiště v blízkosti Brna, vhodná pro dopravu na konferenci (zdroj: LibreOffice Conference, CC BY-SA 3.0)

Aktualizace 20. 7.: Na web konference byla přidána samostatná stránka o cestování po Brně.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
SOPHOS - hacking webinar 2
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz