LibreOffice Conference 2017 Call for Papers

Dotazy The Document Foundation hledá přednášející pro letošní LibreOffice Conference v Římě. Své příspěvky můžete posílat do 15. srpna.  

Letošní ročník LibreOffice Conference se koná ve dnech 11. až 13. října v italském Římě. Pořádající organizace The Document Foundation hledá přednášející, kteří by přednesli své téma v rámci některého ze sedmi tracků (šesti technických a jednoho obchodního).

Své příspěvky můžete posílat do 15. srpna. Délka běžné přednášky by měla být 30 minut, lightning talks budou trvat po 5 minutách. Také letos se uskuteční lokální blok zaměřený na veřejnou správu (zavedený na loňské konferenci v Brně), vedený v italštině.

LibreOffice Conference 2017 se koná v Římě LibreOffice Conference 2017 se koná v Římě (ale později, než bylo původně avizováno)

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.

 

Public Relations

Hledá se junior PHP programátor

Vydavatelství CCB (malá až střední firma) hledá uchazeče na pozici Junior PHP programátora.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz