LibreOffice Conference 2017 Call for Papers

Dotazy The Document Foundation hledá přednášející pro letošní LibreOffice Conference v Římě. Své příspěvky můžete posílat do 15. srpna.  

Letošní ročník LibreOffice Conference se koná ve dnech 11. až 13. října v italském Římě. Pořádající organizace The Document Foundation hledá přednášející, kteří by přednesli své téma v rámci některého ze sedmi tracků (šesti technických a jednoho obchodního).

Své příspěvky můžete posílat do 15. srpna. Délka běžné přednášky by měla být 30 minut, lightning talks budou trvat po 5 minutách. Také letos se uskuteční lokální blok zaměřený na veřejnou správu (zavedený na loňské konferenci v Brně), vedený v italštině.

LibreOffice Conference 2017 se koná v Římě LibreOffice Conference 2017 se koná v Římě (ale později, než bylo původně avizováno)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz