LibreOffice Conference 2017 Call for Papers

Dotazy The Document Foundation hledá přednášející pro letošní LibreOffice Conference v Římě. Své příspěvky můžete posílat do 15. srpna.  

Letošní ročník LibreOffice Conference se koná ve dnech 11. až 13. října v italském Římě. Pořádající organizace The Document Foundation hledá přednášející, kteří by přednesli své téma v rámci některého ze sedmi tracků (šesti technických a jednoho obchodního).

Své příspěvky můžete posílat do 15. srpna. Délka běžné přednášky by měla být 30 minut, lightning talks budou trvat po 5 minutách. Také letos se uskuteční lokální blok zaměřený na veřejnou správu (zavedený na loňské konferenci v Brně), vedený v italštině.

LibreOffice Conference 2017 se koná v Římě LibreOffice Conference 2017 se koná v Římě (ale později, než bylo původně avizováno)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz