LibreOffice na FOSDEM 2022

fosdem.png Na začátek února se plánuje konference FOSEDM 2022. Jako tradičně na ní nebude chybět LibreOffice.   

Ve dnech 5. a 6. února se uskuteční tradiční největší open-soource konference FOSDEM. Ta se každoročně koná v Bruselu, ale s ohledem na pandemický stav i letos proběhne pouze online. Podobně jako v předchozích ročnících se i letos chystají činovníci zapojení do projektu LibreOffice. Po oba dny budou probíhat přednášky (připraveno jich je 25) z různých oblastí (jejich přehled je zde), například srovnání formátů OOXML s ODF, začlenění GtK 4 do LibreOffice, LibreOffice Technology, Collabora Online a Kubernetes, makra, QA a další. Upozornit bychom chtěli na přednášku Jana Holešovského s názvem LibreOfficeKit recent developments, která se uskuteční 6. února ve 13 hodin.

FOSDEM

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz