LibreOffice na NetBSD 6

LibreOffice Velkou výhodou balíků Apache OpenOffice a LibreOffice je jejich multiplatformnost. Nově si můžete například nainstalovat LibreOffice na NetBSD 6.  

Zatímco některé kancelářské balíky jsou striktně vázané na konkrétní operační systém, pro Apache OpenOffice a LibreOffice to neplatí. Standardně podporovanými systémy jsou GNU/Linux, Microsoft Windows a Apple OS X, balíky lze však používat i jinde, přestože může přizpůsobení vyžadovat chvilkové úsilí.

To se týká například systémů z rodiny *BSD. V rámci Open Source Conference 2013 Tokyo/Fall zkompiloval Ryo Onodera balík LibreOffice pro systém NetBSD 6.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz