LibreOffice na NetBSD 6

LibreOffice Velkou výhodou balíků Apache OpenOffice a LibreOffice je jejich multiplatformnost. Nově si můžete například nainstalovat LibreOffice na NetBSD 6.  

Zatímco některé kancelářské balíky jsou striktně vázané na konkrétní operační systém, pro Apache OpenOffice a LibreOffice to neplatí. Standardně podporovanými systémy jsou GNU/Linux, Microsoft Windows a Apple OS X, balíky lze však používat i jinde, přestože může přizpůsobení vyžadovat chvilkové úsilí.

To se týká například systémů z rodiny *BSD. V rámci Open Source Conference 2013 Tokyo/Fall zkompiloval Ryo Onodera balík LibreOffice pro systém NetBSD 6.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz