LibreOffice na Open Source Conference 2014 Tokyo/Spring

Japonsko Japonský tým kancelářského balíku LibreOffice se aktivně zúčastnil Open Source Conference 2014 v Tokiu.   

Kancelářský balík LibreOffice má v Japonsku tradičně silnou podporu. Na letošním ročníku jarní Open Source Conference v Tokiu se tým z komunity okolo balíku podílem účastnil hned dvěma způsoby. Po celé dva dny měl na konferenci stánek, u něhož se zastavilo mnoho lidí, 150 z nich si vzalo leták s přehledem nových vlastností LibreOffice 4.2.

Se svými zkušenostmi se u stánku podělili zástupci města Šiodžiri z prefektury Nagano. Toto město migrovalo z Microsoft Office nejprve na OpenOffice.org a následně na LibreOffice. Nový kancelářský balík funguje bez problémů.

Dále na konferenci zazněla také přednáška zaměřená na novinky v LibreOffice 4.2. Přednášel Mioši Omori.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz