LibreOffice pro Android: procházení dokumentů

Vývoj Aplikace LibreOffice pro Android získala další komponentu, tentokrát procházení a výběr dokumentů k otevření.  

Jacobo Aragunde navázal na práci Tomaže Vajngerla a Andrzeje Hunta. Do LibreOffice pro Android začlenil novou komponentu: procházení a výběr dokumentů k otevření (document browser). Mobilní kancelář se tedy opět posunula o kus k plné funkčnosti, i když zatím jen na úrovni prohlížení.

K další provedeným úpravám patří především odstranění závislosti na knihovně ActionBarSherlock (která nebyla nezbytně nutná) a odstranění duplikátů v datech aplikace (bitmapy, definice designu atd.).

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz