LibreOffice pro Android: procházení dokumentů

Vývoj Aplikace LibreOffice pro Android získala další komponentu, tentokrát procházení a výběr dokumentů k otevření.  

Jacobo Aragunde navázal na práci Tomaže Vajngerla a Andrzeje Hunta. Do LibreOffice pro Android začlenil novou komponentu: procházení a výběr dokumentů k otevření (document browser). Mobilní kancelář se tedy opět posunula o kus k plné funkčnosti, i když zatím jen na úrovni prohlížení.

K další provedeným úpravám patří především odstranění závislosti na knihovně ActionBarSherlock (která nebyla nezbytně nutná) a odstranění duplikátů v datech aplikace (bitmapy, definice designu atd.).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz