LibreOffice pro Android – vývoj pokračuje

Novinky Tomaž Vajngerl ukazuje další pokrok ve vývoji nového LibreOffice pro Android. Nyní už lze zobrazovat dokumenty pro Impress a Draw.  

Restartovaný vývoj LibreOffice pro Android přináší své ovoce. Nyní Tomaž Vajngerl ukazuje, jakých výsledků dosáhl při zobrazování dokumentů pro aplikace Impress a Draw (tedy prezentací a kreseb).

Kromě screenshotů si můžete prohlédnout také video, na němž je vidět, co už LibreOffice pro Android aktuálně umí. Z hlavních aplikací LibreOffice tedy ještě chybí Calc, program má také zatím problémy s rychlostí překreslování při rychlejším pohybu v dokumentu.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz