LibreOffice pro Apple OS X

LibreOffice Uživatelé počítačů Apple mohou nyní získat kancelářský balík LibreOffice přímo z obchodu App Store, a to dokonce ve dvou vydáních: LibreOffice Vanilla a LibreOffice-from-Collabora.  

Přestože i dříve byla možnost nainstalovat do počítačů Apple (tedy s operačním systémem OS X) kancelářský balík LibreOffice, nyní je to celé o výrazný kus lepší. LibreOffice se totiž dostává do obchodu App Store. Tím se nejen usnadňuje instalace, ale je zajištěna i automatická aktualizace.

Balík je k dispozici ve dvou vydáních: komunitním LibreOffice Vanilla (v zásadě odpovídá LibreOffice Fresh) a komerčním LibreOffice-from-Collabora. Komunitní vydání je zdarma; komerční stojí 10 dolarů, ale firma Collabora k němu nabízí prodlouženou (tříletou) podporu a možnost využití dalších služeb.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz