LibreOffice pro Flatpak

LibreOffice 5 Kancelářský balík LibreOffice už je k dispozici i pro distribuční formát Flatpak.  

Flatpak (dříve Xdg App) je systém umožňující snadno distribuovat aplikace napříč různými linuxovými distribucemi. Kromě jiného umožňuje mít v bezproblémově v systému různé verze téže aplikace.

Nyní je ve formátu pro Flatpak k dispozici i kancelářský balík LibreOffice. Můžete tak například testovat nejnovější vývojovou verzi (a automaticky ji aktualizovat) souběžně se stabilní verzí instalovanou ze standardních balíčků distribuce.

Na přípravě balíku několik měsíců pracoval Stephan Bergmann z týmu LibreOffice ve firmě Red Hat.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


Siemens

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz