LibreOffice Viewer pro Android se stabilizuje

Vývoj Jan Holešovský popisuje aktuální stav vývoje (zatím jen prohlížeče) LibreOffice pro Android. Hodně se zapracovalo na stabilitě, lze také otevírat dokumenty přímo z GMailu.  

LibreOffice pro Android má zatím podobu prohlížeče (LibreOffice Viewer), i když se pracuje i na podpoře editace. Ovšem i v této prohlížečové části probíhá bouřlivý vývoj, jehož aktuální stav popisuje Jan Holešovský.

Hodně se zapracovalo na stabilitě (na základě testů na sadě 55 tisíc dokumentů), i když pořád mohou existovat dokumenty, s nimiž bude mít program potíže. Některé funkce v mobilním LibreOffice chybějí, což souvisí kromě jiného s limitem 50 MB na balíčky umístitelné do Google Play. Přibyla naopak funkce specifická pro Android: otevírání dokumnetů přímo z GMailu.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar XMen
Odpovědět
LibreOffice Viewer pro Android se stabilizuje
18. 02. 2015, 10:01:38
Vypada to tak, ze na starej verzii androidu 2.3 gingerbread to nefunguje a asi ani fungovat nebude :(

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz