LibreOffice získává nástroj pro hlášení pádů

LibreOffice 5 V LibreOffice 5.2 bude nástroj pro automatické hlášení pádů aplikace.  

Již v LibreOffice 5.0 se do zdrojových kódů dostal základ nástroje pro automatické hlášení pádů. Dosud však nebyl funkční, nebyla připravena ani serverová část. V LibreOffice 5.2 by už ale nástroj měl fungovat.

V případě pádu aplikace se nástroje zeptá uživatele, zda chce odeslat hlášení. Pokud dá uživatel souhlas, odešle se na server zpráva obsahující základní informace o systému, výpis zásobníku volání a v případě OpenGL také podrobnosti o ovladači a grafické kartě.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz