LibreOffice získává podporu dvou formátů Apple

LibreOffice Do kancelářského balíku LibreOffice byla přidána podpora pro import dokumentů ve formátech Apple Pages a Apple Numbers.  

Do zdrojových kódů kancelářského balíku byla přidána implementace importu dalších dvou datových formátů. Jsou to formáty dokumentů textového procesoru Apple Pages a tabulkového procesoru Apple Numbers. Obě aplikace patří do proprietárního kancelářského balíku iWork, který je k dispozici pro systémy OS X a iOS od firmy Apple.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar Roman
Odpovědět
LibreOffice získává podporu dvou formátů Apple
7. 06. 2015, 09:51:31
Je to skvělá cesta, podpora formátů Apple Pages a Numbers je strategická, oba balíky představuji to TOP pro systémy Apple v této oblasti. Myslím si, že je to oboustranně výhodné.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz