Microsoft SharePoint v LibreOffice

Vývoj Podpora pro Microsoft SharePoint v kancelářském balíku LibreOffice je hotova.  

Po nedávném oznámení Mihaie Vargy o implementaci podpory Microsoft OneDrive v balíku LibreOffice je tu další dobrá zpráva: je hotova i implementace ukládání do systému Microsoft SharePoint. Zatímco první z uvedených služeb je zajímavá především pro jednotlivce, podpora pro SharePoint může podpořit nasazování LibreOffice ve firmách.

Podporu obou technologií Mihai Varga implementoval v rámci Google Summer of Code, kde s LibreOffice letos souvisí celkem deset projektů.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz