Miklos Vajna popisuje editační funkce LibreOffice pro Android

LibreOffice Je tady už čtvrtý díl seriálu, kde vývojář Miklos Vajna popisuje, jak se rodí editační funkce mobilní verze balíku LibreOffice.  

Mobilní verze kancelářského balíku LibreOffice je zatím dostupná jen jako prohlížeč (LibreOffice Viewer). Na editačních funkcích už se ale pracuje a zanedlouho by měly být k dispozici všem.

Vývojář Miklos Vajna popisuje ve svém seriálu, jak tyto funkce vypadají „pod kapotou“. První díl z ledna byl věnován předchodu od prohlížeče k „živému dokumentu“. Druhý díl popisuje zpracování vstupů od uživatele, třetí díl potom práci s výběry. Nyní vyšel čtvrtý díl věnovaný práci s grafikou.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


Siemens

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz