Miklos Vajna popisuje editační funkce LibreOffice pro Android

LibreOffice Je tady už čtvrtý díl seriálu, kde vývojář Miklos Vajna popisuje, jak se rodí editační funkce mobilní verze balíku LibreOffice.  

Mobilní verze kancelářského balíku LibreOffice je zatím dostupná jen jako prohlížeč (LibreOffice Viewer). Na editačních funkcích už se ale pracuje a zanedlouho by měly být k dispozici všem.

Vývojář Miklos Vajna popisuje ve svém seriálu, jak tyto funkce vypadají „pod kapotou“. První díl z ledna byl věnován předchodu od prohlížeče k „živému dokumentu“. Druhý díl popisuje zpracování vstupů od uživatele, třetí díl potom práci s výběry. Nyní vyšel čtvrtý díl věnovaný práci s grafikou.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
 
 
woo jaw demo hz