Na vývoj LibreOffice můžete přispět i v Bitcoinech

Peníze Na vývoj kancelářského balíku lze finančně přispět několika způsoby. Nově je mezi nimi i platba v Bitcoinech.  

Na Redditu se objevil příspěvek vložený uživatelem z firmy BitPay, podle kterého se The Document Foundation stala jejich zákazníkem a umožňuje přispět na vývoj balíku LibreOffice platbou ve virtuální měně Bitcoin.

Na stránce pro finanční dary tato možnost opravdu figuruje. Kromě Bitcoinu zůstává možnost přispívat v běžných měnách, a to přes PayPal, platební kartu, bankovní převod, Flattr nebo SPI.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz