301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Notebookbar: alternativní uživatelské rozhraní LibreOffice

LibreOffice 5 V LibreOffice 5.3 se jako experimentální funkce objeví alternativní uživatelské rozhraní Notebookbar.  

Již více než rok vývojáři balíku LibreOffice experimentují s alternativní uživatelským rozhraním Notebookbar. Velmi se podobá pásu karet z novějších verzí Microsoft Office, ale aktuální implementace podporuje hned tři režimy: Tabbed, Contextual Single a Contextual Groups.

Notebookbar se objeví už v LibreOffice 5.3, zatím ale jako experimentální funkce. Půjde na něj tedy přepnout jen po zapnutí experimentálních funkcí. Objeví se mezi nástrojovými lištami, po aktivaci půjde přepínat mezi režimy v podnabídce Notebookbar, která přibude v nabídce Zobrazit na hlavní liště.

Notebookbar (zdroj: blog Cora Nouwse) Notebookbar (zdroj: blog Cora Nouwse)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz