Nová kniha: Designing with LibreOffice

Informace Pro uživatele kancelářského balíku LibreOffice je tu nová kniha Designing with LibreOffice, jejímž autorem je Bruce Byfield. Můžete si ji zdarma stáhnout nebo si koupit tištěnou verzi.  

Ke knihám pro kancelářský balík LibreOffice přibyla další: Designing with LibreOffice, kterou napsal odborný kanadský novinář Bruce Byfield. Kniha vysvětluje práci se styly a šablonami, základy moderního designu a jejich promítnutí do práce v LibreOffice.

Knihu si můžete zdarma stáhnout vcelku nebo po kapitolách, k dispozici je také tištěná verze. Veškerý obsah knihy je poskytován pod licencí CC BY-SA 3.0.

Designing with LibreOffice Designing with LibreOffice

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz