Nová správní rada TDF

Informace The Document Foundation má novou správní radu. Její předsedkyní je Marina Latini, místopředsedou Michael Meeks.  

Organizace The Document Foundation (TDF) si zvolila novou správní radu, která bude ve funkci příští dva roky. Jejími členy jsou Marina Latini (předsedkyně), Michael Meeks (místopředseda), Thorsten Behrens, Jan Holešovský, Osvaldo Gervasi, Simon Phipps a Eike Rathke.

„Nová správní rada poskytuje současně kontinuitu s minulostí a novou energii pro posouvání projektu vpřed. Po čtyřech letech je TDF globálně přijímána jako jeden z nejúspěšnějších projektů svobodného softwaru. Těším se na nastávající dva roky, máme před sebou výzvu naší rostoucí komunity na zlepšování povědomí o LibreOffice a otevřených standardů dokumentů v celém světě,“ řekla po svém zvolení nová předsedkyně TDF.

Na přelomu roku měla TDF více než 200 členů reprezentujících 50 různých zemí nebo jazykových skupin z pěti světadílů.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz