Nová verzia (2013.01.28) rozšírenia pre typografickú úpravu textov

doplnek.png Pripravili sme pre vás opravnú verziu rozšírenia pre typografickú úpravu textov.   

Na základe diskusie k predchádzajúcej verzii sme ošetrili situáciu, že počas písania vzorcov v editore vzorcov so zapnutým automatickým vkladaním nezalomiteľných medzier rozšírenie nepracovalo správne a viedlo k chybovej správe.

Ako obvykle pripomíname, aby ste si pred inštaláciou novej verzie (2013.01.28) rozšírenia nezabudli exportovať profily. Po nainštalovaní novej verzie a nutnom reštarte OpenOffice.org si ich pomocou importu vložte naspäť.

Stiahnite si novú verziu rozšírenia JP Typografia.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar Franta
Odpovědět
Nová verzia (2013.01.28) rozšírenia pre typografickú úpravu textov
9. 06. 2013, 09:10:25
Je to vyborna pomucka, skutecne by mela byt povinnou vybavou OO na tom osbne trvam. Ale mel bych jeden poznatek co se tyka ligatury OE i kdyz ji mam nastavenou aby ji nezamenoval, tak mi ji zamenuje. Tak kdyby jen tohle slo doupravit už by to nemelo chybu :) dekuji.
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Re:Nová verzia (2013.01.28) rozšírenia pre typografickú úpravu textov
10. 06. 2013, 13:12:40
Ďakujem za upozornenie, môžete si stiahnuť opravnú verziu. Chyba bola v tom, že boli vzájomne zamenené riadky nastavovania zliatkov ls, lz so zliatkami OE, oe.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz