Nové funkce v LibreOffice pro Android

LibreOffice Jacobo Aragunde Pérez ohlásil dokončení implementace podpory pro ownCloud a vylepšení uživatelského rozhraní LibreOffice pro Android.  

Jacobo Aragunde Pérez pracoval na vylepšení LibreOffice pro Android a nyní ohlásil dokončení nových funkcí. Především přidal podporu pro ownCloud, takže bude možné přímo pracovat s dokumenty uloženým v úložišti, kde tento systém běží. Další novinkou je vylepšení uživatelského rozhraní při procházení souborů (ikona v levém horním rohu a chytré chování tlačítka „zpět“).

Nové funkce se objeví v příští verzi LibreOffice pro Android, ale kdo má zájem si je vyzkoušet už teď, může využít denní sestavení.

(Jako ve škole) Průměr: 2.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar corwin78
Odpovědět
Nové funkce v LibreOffice pro Android
13. 09. 2015, 10:01:23
Podpora OwnCloud mě potěšila, jde to dobrým směrem.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz