Nové slovenské slovníky (2011.02.28) pre OpenOffice.org

5.3.2011 boli zverejnené nové verzie slovenských slovníkov pre OpenOffice.org.  

Ako darček k novej slovenskej verzie OpenOffice.org 3.3.0 môžeme považovať takmer paralelné vydanie nových slovenských slovníkov (verzia 2011.02.28) pre tento kancelársky balík.

Pre nových používateľov OpenOffice.org pripomíname, že slovenské slovníky sú distribuované tromi rôznymi rozšíreniami. Rozšírenie, ktoré je k dispozícii na extensions.services.openoffice.org/project/dict-sk je určené pre tých používateľov, ktorí nepotrebujú každodenné aktualizácie slovníka synoným a antoným. Rozšírenie predstavuje slovník „dict-sk“, ktorý obsahuje všetky slovenské slovníky (slovník pre delenie slov, slovník pre kontrolu preklepov a slovník synoným a antoným) spolu.

Ďalšie rozšírenia sú k dispozícii na www.sk-spell.sk.cx/openofficeorg-sk. Slovník pre delenie slov a slovník pre kontrolu preklepov „sk-spell-hyph“ je v tejto časti zhodný so slovníkom „dict-sk“. Slovník synoným a antoným „Slovak-Thesaurus“ je generovaný každodenne a je určený pre tých používateľov, ktorí s ním pracujú veľmi často a potrebujú jeho pravidelné (každodenné) aktualizácie.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Precision
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz