Novinky v aplikaci Impress Remote

Impress Andrzej Hunt informuje o novinkách v aplikaci LibreOffice Impress Remote. Patří mezi ně například vzdálená deautorizace, automatické nalezení emulátoru nebo zvýraznění aktuálního snímku v přehledu.  

Andrzej Hunt zapracoval na „dálkovém ovladači“ LibreOffice Impress Remote, především přidal několik důležitých funkcí (do serverové i klientské části). Jednou z nich je vzdálená deautorizace – dříve byla autorizace poskytnutá zařízení připojenému přes WiFi trvalá a nebylo možné ji zrušit. To už ale nyní lze, současně doznal vylepšení i autorizační dialog.

Dále lze nově využít funkci automatického nalezení emulátoru (přesněji řečeno jde o funkci, která už tam kdysi byla, ale pak nechtěně zmizela). V přehledu snímků prezentace je ten aktuální nyní pro snazší orientaci zvýrazněn. Mezi další změny patří určitý refaktoring a odstranění chyb, například u „laserového ukazovátka“.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz