Novinky v aplikaci Impress Remote

Impress Andrzej Hunt informuje o novinkách v aplikaci LibreOffice Impress Remote. Patří mezi ně například vzdálená deautorizace, automatické nalezení emulátoru nebo zvýraznění aktuálního snímku v přehledu.  

Andrzej Hunt zapracoval na „dálkovém ovladači“ LibreOffice Impress Remote, především přidal několik důležitých funkcí (do serverové i klientské části). Jednou z nich je vzdálená deautorizace – dříve byla autorizace poskytnutá zařízení připojenému přes WiFi trvalá a nebylo možné ji zrušit. To už ale nyní lze, současně doznal vylepšení i autorizační dialog.

Dále lze nově využít funkci automatického nalezení emulátoru (přesněji řečeno jde o funkci, která už tam kdysi byla, ale pak nechtěně zmizela). V přehledu snímků prezentace je ten aktuální nyní pro snazší orientaci zvýrazněn. Mezi další změny patří určitý refaktoring a odstranění chyb, například u „laserového ukazovátka“.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz