Nepodařilo se připojit k serveru.

Nový portál pro uživatele kancelářských balíků

Firma Software602 zahájila ve spolupráci s blue.point Solutions provoz nové verze internetového portálu zaměřeného na zvýšení komfortu uživatelů kancelářských balíků.  

Firma Software602 zahájila ve spolupráci s blue.point Solutions provoz nové verze internetového portálu zaměřeného na zvýšení komfortu uživatelů kancelářských balíků. Domácí uživatelé, živnostníci i zaměstnanci ve firmách a velkých organizacích zde vždy naleznou především aktuální verzi kancelářského balíku 602Office, ale také čerstvou sadu novinek, doplňků a rozšíření, podrobných návodů, šablon a dalších užitečných informací a materiálů, které jim umožní „naplno“ pracovat s kancelářskými balíky 602Office a OpenOffice.org.

Domácnosti získají přístup k veškerému obsahu odesláním jediné SMS (zpoplatnění 99 Kč), podnikatelé a firmy zaplatí 998 Kč, čímž získají i nárok na technickou podporu.

Portál nabízí možnost stažení kompletního 602Office, tedy českou verzi OpenOffice.org s určitými rozšířeními. Balík zahrnuje textový editor a tabulkový procesor (tedy nástroj pro psaní textů a vytváření rozpočtů), nástroj pro tvorbu prezentací, základní grafický software, e-mailového klienta Mozilla Thunderbird rozšířeného o plánovací kalendář a databázi 602SQL. Další rozšíření umožňují využívat makra z Microsoft Excel či usnadňují propojení s platformami pro týmovou spolupráci. Na portálu najdete i kompletní uživatelský manuál, průvodce instalací a manuál pro přechod z jiných kancelářských balíků, předpřipravené šablony (plánovací kalendář, daňové přiznání apod.), galerii tisíců ilustračních obrázků apod. a samozřejmě řadu praktických rad.

Navštivte 602Office.cz a uvidíte sami.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz