Nový portál pro uživatele kancelářských balíků

Firma Software602 zahájila ve spolupráci s blue.point Solutions provoz nové verze internetového portálu zaměřeného na zvýšení komfortu uživatelů kancelářských balíků.  

Firma Software602 zahájila ve spolupráci s blue.point Solutions provoz nové verze internetového portálu zaměřeného na zvýšení komfortu uživatelů kancelářských balíků. Domácí uživatelé, živnostníci i zaměstnanci ve firmách a velkých organizacích zde vždy naleznou především aktuální verzi kancelářského balíku 602Office, ale také čerstvou sadu novinek, doplňků a rozšíření, podrobných návodů, šablon a dalších užitečných informací a materiálů, které jim umožní „naplno“ pracovat s kancelářskými balíky 602Office a OpenOffice.org.

Domácnosti získají přístup k veškerému obsahu odesláním jediné SMS (zpoplatnění 99 Kč), podnikatelé a firmy zaplatí 998 Kč, čímž získají i nárok na technickou podporu.

Portál nabízí možnost stažení kompletního 602Office, tedy českou verzi OpenOffice.org s určitými rozšířeními. Balík zahrnuje textový editor a tabulkový procesor (tedy nástroj pro psaní textů a vytváření rozpočtů), nástroj pro tvorbu prezentací, základní grafický software, e-mailového klienta Mozilla Thunderbird rozšířeného o plánovací kalendář a databázi 602SQL. Další rozšíření umožňují využívat makra z Microsoft Excel či usnadňují propojení s platformami pro týmovou spolupráci. Na portálu najdete i kompletní uživatelský manuál, průvodce instalací a manuál pro přechod z jiných kancelářských balíků, předpřipravené šablony (plánovací kalendář, daňové přiznání apod.), galerii tisíců ilustračních obrázků apod. a samozřejmě řadu praktických rad.

Navštivte 602Office.cz a uvidíte sami.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz