Nový web LibreOffice

Nový web Projekt LibreOffice bude mít nový web. Budoucí podobu si můžete prohlédnout již nyní.  

V současné době má projekt LibreOffice v podstatě dva různé weby. Na jeden se dostanete prostým zadáním www.libreoffice.org – to je „miniweb“ s velkými obrázky a stručnými informaci. Většina informací, stejně jako odkazy pro stahování, najdete na hlavním webu.

Charles Schulz teď představil nový web, který se pro projekt připravuje. Ten už bude jen jeden a spojí oba nynější weby dohromady. Návštěvník tedy nepřijde ani o „obrázkovost“, ani o dostatek informací. Novou podobu si můžete prohlédnout již nyní.

Za povšimnutí stojí mimo jiné i fungující přebírání data z Twitteru; na současném webu má sice Twitter vyhrazen svůj prostor, ten je ale prázdný. Naopak zobrazování příspěvků z blogu LibreOffice a z LibreOffice Planet ještě v tuto chvíli zjevně není zprovozněno.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar kamowski
Odpovědět
Nový web LibreOffice
29. 01. 2014, 18:16:10
vyzerá to pekne ale jedna vec mi chýba
stále tam nie je klasické fórum :(
user avatar kamowski
Odpovědět
Nový web LibreOffice
2. 03. 2014, 08:05:25
aj toto vyzerá pekne :)

https://newdesign.libreoffice.org/

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz