ODF Plugfest

ODF Ve dnech 8. a 9. prosince se v Londýně koná ODF Plugfest – konference zaměřená na formát ODF a kancelářský balík LibreOffice. Bude se na ní vycházet z výstupů čtyř hackathonů pořádaných ve čtyřech státech.  

Na dny 8. a 9. prosince se v Londýně připravuje konference ODF Plugfest. Bude zaměřena nejen na Open Document Format, ale také na kancelářský balík LibreOffice. Hlavními tématy budou interoperabilita, implementace testů a diskuse o nových funkcích.

Na konferenci se bude vycházet z výstupů čtyř hackathonů, které se konají ve čtyřech městech různých zemí: francouzském Toulouse, německém Mnichově, nizozemském Woerdenu a italské Boloni.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz