ODF Plugfest: Účastní se Google, Microsoft, Collabora, OASIS nebo HP

Informace Na probíhající konferenci ODF Plugfest vystupují se svými přednáškami představitelé řady významných firem a organizací.  

Na desátém ročníku konference ODF Plugfest, jenž se dnes a zítra (tedy 8. a 9. prosince) koná v Londýně, vystupuje se svými přednáškami řada představitelů významných firem a organizací, jako jsou například Google, Microsoft, Collabora, OASIS, HP nebo OpenForum Europe.

Cílem konferencí Plugfest je poskytnout jak dodavatelům, ta organizacím nasazujícím formát ODF dostatek informací o tomto formátu a o softwaru, který s ním pracuje. Uživatelé by tak měli získat lepší podporu při využívání formátu. Řečníci na konferenci hovoří o reálných zkušenostech z praxe („lessons learned“). Konference je i příležitostí pro vývojáře, kteří tak mohou snáze řešit případné problémy s interoperabilitou.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz