ODF Plugfest: Účastní se Google, Microsoft, Collabora, OASIS nebo HP

Informace Na probíhající konferenci ODF Plugfest vystupují se svými přednáškami představitelé řady významných firem a organizací.  

Na desátém ročníku konference ODF Plugfest, jenž se dnes a zítra (tedy 8. a 9. prosince) koná v Londýně, vystupuje se svými přednáškami řada představitelů významných firem a organizací, jako jsou například Google, Microsoft, Collabora, OASIS, HP nebo OpenForum Europe.

Cílem konferencí Plugfest je poskytnout jak dodavatelům, ta organizacím nasazujícím formát ODF dostatek informací o tomto formátu a o softwaru, který s ním pracuje. Uživatelé by tak měli získat lepší podporu při využívání formátu. Řečníci na konferenci hovoří o reálných zkušenostech z praxe („lessons learned“). Konference je i příležitostí pro vývojáře, kteří tak mohou snáze řešit případné problémy s interoperabilitou.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz