ODF Plugfest: Účastní se Google, Microsoft, Collabora, OASIS nebo HP

Informace Na probíhající konferenci ODF Plugfest vystupují se svými přednáškami představitelé řady významných firem a organizací.  

Na desátém ročníku konference ODF Plugfest, jenž se dnes a zítra (tedy 8. a 9. prosince) koná v Londýně, vystupuje se svými přednáškami řada představitelů významných firem a organizací, jako jsou například Google, Microsoft, Collabora, OASIS, HP nebo OpenForum Europe.

Cílem konferencí Plugfest je poskytnout jak dodavatelům, ta organizacím nasazujícím formát ODF dostatek informací o tomto formátu a o softwaru, který s ním pracuje. Uživatelé by tak měli získat lepší podporu při využívání formátu. Řečníci na konferenci hovoří o reálných zkušenostech z praxe („lessons learned“). Konference je i příležitostí pro vývojáře, kteří tak mohou snáze řešit případné problémy s interoperabilitou.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz