Oficiální příručka k LibreOffice 4.2 pro začátečníky

LibreOffice Je tady aktualizovaná verze příručky pro začátečníky ke kancelářskému balíku LibreOffice. Příručka byla přizpůsobena verzi LO 4.2, můžete si ji zdarma stáhnout nebo zakoupit v papírové podobě.  

Kancelářský balík LibreOffice má své oficiální příručky. Pro začátečníky je tu nyní nová příručka LibreOffice 4.2 Getting Started Guide. Vychází z obdobných příruček ke starším verzím LibreOffice a je samozřejmě přizpůsobena nové verzi balíku.

Příručku si můžete zdarma stáhnout ve formátech PDF a ODF; měla by být i v prodeji v papírové podobě, nicméně aktuálně odkaz na nabídku prodeje není funkční. Probíhá překlad příručky (dosud k verzi 4.1, ale přejde se k 4.2) do slovenštiny, dobrovolníci pro překlad do češtiny jsou vítáni.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz