Oficiální stránky pro stahování OOo v novém kabátě

Oficiální stránky pro stahování OpenOffice.org "download.openoffice.org" prošly malou úpravou vzhledu. Ke stávajícím panelům přibyly nové, a stahování je nyní mnohem přehlednější.  

Nová stránka download.openoffice.org nyní obsahuje celkem 4 panely.

Zelený horní panel, který není žádnou novinkou, odkazuje na stabilní verze OOo. Pod ním se nachází modrý panel odkazující na stránku s doplňky pro OOo balík, tzv. Extensions. Následující žlutý panel odkazuje na Release Candidates verze, tedy adepty na vydání jako stabilní verze. Momentálně se tam nachází OOo 3.1.1 RC2. Poslední, oranžový panel, odkazuje na vývojářská sestavení. V dnešní době obsahuje poslední vývojový build chystaného OOo 3.2.

(Jako ve škole) Průměr: 3,00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
SOPHOS - hacking webinar 2
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
 
 
woo jaw demo hz