OOoCon 2008 na Slovensku?

I letos se bude pořádat OpenOffice.org Conference, na které se scházejí vývojáři, zástupci firem, státní správy a uživatelé.  

I letos se bude pořádat OpenOffice.org Conference, na které se scházejí vývojáři, zástupci firem, státní správy a uživatelé. Do konce ledna mohou různé organizace podávat návrhy, kde by se konference mohla konat, a poté se hlasováním vybere místo. Letos se o pořádání konference uchází také Slovenská OpenSource iniciatíva, podrobnosti zde

.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz