Open Clip Art Library 0.15

Vyšla nová verze Open Clip Art Library 0.15. Pokud vám v OpenOffice.org chybí nějaké ty kliparty, zde jich máte v jednom archívu přesně 4336.  

Více informací naleznete zde

.

Komentáře

user avatar
Odpovědět
OCAL a jeho použití v OOo
22. 07. 2005, 08:48:30
Já bych měl jenom drobný dotaz. Můžete z nějakých neoficiálních zdrojů blízkých vývojářům zjistit, zda bude podpora SVG do OOo 2.0 přidána? Já vím o fóru a issue (na openoffice.org), kde se to rozebírá, ale výsledek je nulový (a stále přibývají nové a nové dotazy, které jsou odbývány tím, že se jedná o duplicitní issue).
Je tam i celkem dost hlasů, ale nikdo se tím jaksi stále nechce zabývat. Právě na příkladu OCAL je to vidět nejlépe. Podpora SVG na importu v OOo výrazně chybí. Vím, že v OCAL jsou i soubory PNG, které fungují skvěle, ale jaksi se tím vytrácí ta "vektorovost" celé kolekce. V tuhle chvíli se o importu SVG mluví již asi 3 roky a stále nic. Zabývá se tím někdo? Můžete se dostat k tajným informacím? Není v Čechách nějaký šikovný programátor?

Sváťa
user avatar
Odpovědět
svg
22. 07. 2005, 11:02:37
Zdravim,

bohuzel, zatim informace zadne nemame, jakmile budeme neco vedet, budeme o tom vsechny informovat, na toto tema se pta velke mnozstvi uzivatelu ;-)
user avatar GeBu
Odpovědět
Import do OOo
19. 08. 2005, 16:55:22
Vypadá to, že se blízká na lepší časy: http://haumacher.de/svg-import/
user avatar computerk
Odpovědět
Open Clip Art Library 0.15
29. 04. 2009, 12:16:01
Kde je stáhnout a fungují i pod 3,1?

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz