OpenDocument ve Firefoxu

Vyšla první vývojová verze rozšíření pro Mozilla Firefox, nazvaného ODFReader . Jak název naznačuje, rozšíření umožňuje prohlížet dokumenty (zatím jen ODT) ve formátu OpenDocument.  

Vyšla první vývojová verze rozšíření pro Mozilla Firefox, nazvaného ODFReader. Jak název naznačuje, rozšíření umožňuje prohlížet dokumenty (zatím jen ODT) ve formátu OpenDocument.

Komentáře

user avatar Christof
Odpovědět
neukazuje
6. 02. 2006, 10:52:33
hmm, tak jsem s tim rozsirenim chvili laboroval, ale pri otvirani odt mi porad vyskakuje klasicky dialog firefoxu (ulozit/otevrit v OOo2). Asi to jeste potrebuje doladit. Funguje to rozsireni nekomu spravne?
user avatar Gobbet
Odpovědět
Nefunguje vůbec
6. 02. 2006, 11:27:12
Také jsem si s ním zkoušel trošku hrát - otevřít ODT dokumenty z lokálu, ale Gecko se ani nehlo. Zůstala vykreslená úvodní stránka, pouze titulek okna se změnil na cestu a název dokumentu. Asi to bude chtít ještě nějaký ten čas, aby bylo toto rozšíření použitelné. Každopádně je to, z mého pohledu, krok správným směrem. ;)
user avatar Daniel Nevečeřal
Odpovědět
to samé
6. 02. 2006, 13:20:01
Tak jsem to zkoušel a potvrzuji, že n e f u n g u j e, snad příště :-))
user avatar David_Prasek
Odpovědět
:(
6. 02. 2006, 18:45:18
Zdravim, taky me to nedalo a zkusil sem to, ale nic. Oteviral sem soubor z lokalu a nic. Napad dobry, preji hodne elanu. Xprase03
user avatar Bones
Odpovědět
funguje ale bidne
6. 02. 2006, 20:04:12
Zkousel jsem otevrit 2 ODT dokumenty z disku a skutecne se zobrazily, ovsem bez jakehokoliv formatovani - proste jako cisty text. Pouzivam Firefox 1.5.0.1 pod Linuxem.
user avatar Christof
Odpovědět
aha, opravdu, z disku se mi
6. 02. 2006, 22:28:21
aha, opravdu, z disku se mi otevrely, predtim jsem to zkousel z webu
vidim jen zakladni formatovani, jsou odlisene nadpisy, nejake odrazky.
Proste je to zatim prvni verze, formatovani se snad postupne zlepsi

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz