OpenOffice.org 2.0 v médiích

Uvedení OpenOffice.org 2.0 se setkalo s velkým ohlasem českých médií. Živě.cz testuje kompatibilitu OpenOffice.org s formáty MS Office a výsledek ? Výborný.  

Uvedení OpenOffice.org 2.0 se setkalo s velkým ohlasem českých médií.
Živě.cz testuje kompatibilitu OpenOffice.org s formáty MS Office a výsledek ? Výborný.
Také Root zkoumá novou verzi.
Informuje i server cdr.cz.
Na serveru Notebook.cz vychází seriál, který se věnuje OOo 2.0 - úvod, Writer.

Komentáře

user avatar Pavel
Odpovědět
Spuštění OO2
25. 10. 2005, 22:31:07
Prosím vás, pravděpodobně jsem po nainstalování OpenOffice 2.0 zjistil, že jsem totálně počítačově negramotný, protože na ploše se neobjevily žádné ikony (jak je zvykem u MS Office či jiných programů)a soubory exe pro spuštění příslušné aplikace (Write, Calc,...)nemůžu nikde najít!?! Co jsem udělal špatně?
user avatar GeBu
Odpovědět
Re: Spuštění OO2
25. 10. 2005, 23:05:05
Jaký máte operační systém? Ikony by měly být normálně v nabídce start. Nainstaloval jsem OOo už na možná bych řekl 100 počítačů a vždy tam byly.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz