OpenOffice.org 2.0 v médiích

Uvedení OpenOffice.org 2.0 se setkalo s velkým ohlasem českých médií. Živě.cz testuje kompatibilitu OpenOffice.org s formáty MS Office a výsledek ? Výborný.  

Uvedení OpenOffice.org 2.0 se setkalo s velkým ohlasem českých médií.
Živě.cz testuje kompatibilitu OpenOffice.org s formáty MS Office a výsledek ? Výborný.
Také Root zkoumá novou verzi.
Informuje i server cdr.cz.
Na serveru Notebook.cz vychází seriál, který se věnuje OOo 2.0 - úvod, Writer.

Komentáře

user avatar Pavel
Odpovědět
Spuštění OO2
25. 10. 2005, 22:31:07
Prosím vás, pravděpodobně jsem po nainstalování OpenOffice 2.0 zjistil, že jsem totálně počítačově negramotný, protože na ploše se neobjevily žádné ikony (jak je zvykem u MS Office či jiných programů)a soubory exe pro spuštění příslušné aplikace (Write, Calc,...)nemůžu nikde najít!?! Co jsem udělal špatně?
user avatar GeBu
Odpovědět
Re: Spuštění OO2
25. 10. 2005, 23:05:05
Jaký máte operační systém? Ikony by měly být normálně v nabídce start. Nainstaloval jsem OOo už na možná bych řekl 100 počítačů a vždy tam byly.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz