OpenOffice.org na Desktop Linux Summit v severni americe (OOoRegiCon)

Několik členů marketingového týmu se rozhodlo prezentovat OpenOffice.org na DLS konferenci v Severní Americe. Ian Lynch prezentoval svůj systém vzdělávání INGOTs. Informace z konference nebudeme překládat do češtiny a nabídneme vám pouze odkazy, kde je možné nalézt podrobnosti.  

V průběhu dubna bude v Praze akce s názvem LinuxExpo, která bude zaměřena na operační systém GNU/Linux. Naše společnost bude mít na akci stánek a jedno PC bude vyhrazeno na prezentaci nové verze kancelářského balíku OpenOffice.org. Budete-li si chtít novou verzi vyzkoušet, zeptat se na cokoli ohledně tohoto balíku, neváhejte a přijďte.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Robert Vojta

Robert Vojta

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz