ownCloud 6 přináší spolupráci na dokumentech ODF

ownCloud Čerstvě vydaná šestá verze technologie pro vlastní cloudy ownCloud obsahuje kromě jiného i on-line kancelář WebODF pro spolupráci na dokumentech ve formátu ODF.  

Minulý čtvrtek byla vydána šestá verze technologie ownCloud, která umožňuje si vytvořit „vlastní cloud“ pro on-line práci odkudkoli prostřednictvím webového prohlížeče. Její součástí je i on-line kancelář WebODF, která umožňuje pracovat na dokumentech ve formátu ODF (Open Document Format).

Webová kancelář není tak funkčně bohatá jako klasické kancelářské balíky, například LibreOffice nebo Apache OpenOffice. Umožňuje ale snadno a rychle pracovat nad dokumenty ODF, a to i formou spolupráce více autorů v reálném čase nad jedním dokumentem.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar neutr
Odpovědět
ownCloud 6 přináší spolupráci na dokumentech ODF
17. 12. 2013, 09:12:07
No paráda. V nejbližsí době se k tomu nedostanu, ale určitě otestuju dost do hloubky :-)
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:ownCloud 6 přináší spolupráci na dokumentech ODF
17. 12. 2013, 11:14:36
Souhlas, to je téma jak vyšité pro vás, pane kolego :-)

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz