Panel pro vkládání emodži v LibreOffice

LibreOffice V rámci GSoC 2016 vznikla implementace panelu do LibreOffice pro vkládání emodži, tedy obrázkových emotikonů.  

Akshay Deep (Akki) kromě nového správce šablon vytvořil v rámci letošního Google Summer of Code pro LibreOffice i další věc: panel pro vkládání emodži (絵文字|えもじ, anglickým přepisem emoji), tedy obrázkových emotikonů, tvořených v tomto případě speciálními znaky Unicode.

Se vloženými obrázky lze pak pracovat úplně stejně jako s jinými znaky, tedy měnit jejich barvu, velikost, pozadí a další parametry.

Panel nástrojů pro emodži (zdroj: blog Akshaye Deepa) Panel nástrojů pro emodži (zdroj: blog Akshaye Deepa)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz