Počet nepotvrzených chyb v LibreOffice klesl meziročně na polovinu

LibreOffice Podle údajů, které zveřejnil Björn Michaelsen, klesl počet nahlášených a dosud nepotvrzených chyb v kancelářském balíku LibreOffice ze zhruba 800 v lednu 2014 na přibližně 400 nyní. Celkem uživatelé odeslali cca 33 tisíc hlášení.  

Björn Michaelsen zveřejnil čísla, která se vztahují k chybám v kancelářském balíku LibreOffice – celý text pojal jako velké poděkování vývojářům, testerům, ale i uživatelům hlásícím chyby.

Například počet nahlášených a dosud nepotvrzených chyb je aktuálně okolo 400, zatímco před rokem to byl přibližně dvojnásobek. Za celou dobu existence LibreOffice uživatelé ohlásili zhruba 33 000 chyb nebo pořadavků na vylepšení, z nich bylo 5 300 duplicitních a 5 800 bylo vyhodnoceno jako problém mimo LibreOffice. 6 900 skutečných chyb bylo opraveno, dále bylo implementováno 500 požadavků na vylepšení balíku.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 5
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz