Počet nepotvrzených chyb v LibreOffice klesl meziročně na polovinu

LibreOffice Podle údajů, které zveřejnil Björn Michaelsen, klesl počet nahlášených a dosud nepotvrzených chyb v kancelářském balíku LibreOffice ze zhruba 800 v lednu 2014 na přibližně 400 nyní. Celkem uživatelé odeslali cca 33 tisíc hlášení.  

Björn Michaelsen zveřejnil čísla, která se vztahují k chybám v kancelářském balíku LibreOffice – celý text pojal jako velké poděkování vývojářům, testerům, ale i uživatelům hlásícím chyby.

Například počet nahlášených a dosud nepotvrzených chyb je aktuálně okolo 400, zatímco před rokem to byl přibližně dvojnásobek. Za celou dobu existence LibreOffice uživatelé ohlásili zhruba 33 000 chyb nebo pořadavků na vylepšení, z nich bylo 5 300 duplicitních a 5 800 bylo vyhodnoceno jako problém mimo LibreOffice. 6 900 skutečných chyb bylo opraveno, dále bylo implementováno 500 požadavků na vylepšení balíku.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 5
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz