Poděkování společnosti IPEX, a.s., za dlouholeté poskytování hostingu

novinky.png Redakce portálu OpenOffice.cz děkuje společnosti IPEX, a.s., jmenovitě panu Marku Červenkovi, za několikaleté poskytování diskového prostoru pro účely webu OpenOffice.cz.  

Společnost IPEX poskytovala po mnoho let prostor, ze kterého bylo možné stahovat kancelářský balík OpenOffice.cz (adresa ftp.openoffice.cz). Všechny historické a aktuální verze zabíraly v různých variantách bezmála 300 GB. Společnost IPEX nám podporu poskytovala sponzorsky bez nároku na protiplnění.

Profil společnosti najdete v sekci Partneři webu OpenOffice.cz: . Také vy se můžete stát partnerem webu - můžete tak přispět k rozvoji svobodného kancelářského balíku.

Oceňujeme tuto zásadní podporu a také jménem uživatelů společnosti děkujeme. Jsme si vědomi toho, že poskytnuté služby by nás za běžných okolností stály nemalé finanční prostředky. Děkujeme.

FTP server nyní poskytla společnost Liberix, která kromě OpenOffice.cz provozuje magazín LinuxEXPRES, vydává openMagazin a další magazíny. Probíhá jednání s případnými novými sponzory.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz