Přesun navigačních tlačítek v LibreOffice 4.3

Writer LibreOffice 4.3 přinese mírně kontroverzní změnu uživatelského rozhraní Writeru. Tlačítka na navigaci mezi stránkami se přesunou na panel pro vyhledávání.  

Pro připravovanou verzi 4.3 kancelářského balíku LibreOffice byla v uživatelském rozhraní programu Writer provedena úprava, která je sice relativně drobná, ale může mít své velké příznivce i odpůrce. Jedná se o přesun navigačních tlačítek.

Tlačítka pro přechod na předchozí a následující stránku se nyní nacházejí pod svislým posuvníkem. Nově budou umístěna na panelu pro vyhledávání. Na jednu stranu tak nebudou zabírat místo v případě, že nejsou potřeba (na malých displejích to může být znát), současně ale bude pro jejich použití potřeba si zobrazit „nadbytečný“ panel.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz