Prezentace OpenOffice.org na LinuxExpo

Společnost QCM, s.r.o. bude prezentovat své aktivity na poli Open Source projektů v rámci výstavy LinuxExpo , která se koná ve dnech 12.-14.4.2005 v hotelu Olympik v Praze.  

Společnost QCM, s.r.o. bude prezentovat své aktivity na poli Open Source projektů v rámci výstavy LinuxExpo, která se koná ve dnech 12.-14.4.2005 v hotelu Olympik v Praze.

Mimo jiné budeme prezentovat kancelářský balík OpenOffice.org 2.0 včetně praktických ukázek a zároveň připravujeme přednášku na téma "Co nového přinese OpenOffice.org 2.0", která se bude konat 14.4.2005 ve 14:00.

Všechny zájemce srdečně zveme!

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Robert Vojta

Robert Vojta

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz