Prezentace, videa a fotografie z ApacheCon EU 2014

Apache OpenOffice V listopadu se v maďarské Budapešti konala konference ApacheCon EU 2014. Nyní jsou k dispozici videa a fotografie z akce, stejně jako některé promítané prezentace.  

Ve dnech 17. až 21. listopadu 2014 se v Budapešti konala konference ApacheCon EU 2014, kterou pořádala Apache Software Foundation. Kromě jiných projektů byl na programu i kancelářský balík Apache OpenOffice.

Kdo se konference nezúčastnil a má zájem se podívat, co se tam dělo, může si nyní prohlédnout fotografie, videozáznamy a prezentace promítané při jednotlivých přednáškách.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz