Příští LibreOffice Conference bude v Římě

Novinky Letošní brněnský ročník LibreOffice Conference je úspěšně za námi a už známe dějiště ročníku příštího: bude to Řím.  

Letošní ročník LibreOffice Conference, který se konal v Brně na půdě FIT VUT, je úspěšně za námi. V rámci slavnostního zakončení konference bylo představeno dějiště ročníku 2016. Bude to Řím. Plánovaný termín je 27. až 29. září 2017.

Odhalení místa a termínu konání příštího ročníku LibreOffice Conference Odhalení místa a termínu konání příštího ročníku LibreOffice Conference

Konference se tak po čtyřech letech vrátí do Itálie. V roce 2013 ji hostilo město Milán. Volba italského města má logiku, v zemi velmi aktivně působí organizace LibreItalia, která se podílela už na řadě úspěšných migrací na LibreOffice a aktuálně řeší například přechod na tento balík v italské armádě a dalších složkách pod ministerstvem obrany.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 
Víno z blízka

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Sophos
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
Sophos
 
 
woo jaw demo hz