Příští LibreOffice Conference bude v Římě

Novinky Letošní brněnský ročník LibreOffice Conference je úspěšně za námi a už známe dějiště ročníku příštího: bude to Řím.  

Letošní ročník LibreOffice Conference, který se konal v Brně na půdě FIT VUT, je úspěšně za námi. V rámci slavnostního zakončení konference bylo představeno dějiště ročníku 2016. Bude to Řím. Plánovaný termín je 27. až 29. září 2017.

Odhalení místa a termínu konání příštího ročníku LibreOffice Conference Odhalení místa a termínu konání příštího ročníku LibreOffice Conference

Konference se tak po čtyřech letech vrátí do Itálie. V roce 2013 ji hostilo město Milán. Volba italského města má logiku, v zemi velmi aktivně působí organizace LibreItalia, která se podílela už na řadě úspěšných migrací na LibreOffice a aktuálně řeší například přechod na tento balík v italské armádě a dalších složkách pod ministerstvem obrany.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz