Pro všechny zájemce o překlad

Na fóru se přihlášilo několik zájemců o překlad balíku - někteří na sebe ale nenechali kontakt. Ozvěte se nám, prosím!  

Děkujeme všem zájemcům o spolupráci, že se chtějí zapojit do překladatelských a korektorských prací. Nicméně někteří na sebe nenapsali kontaktní e-mail - viz diskuzní vlákno. E-mail sice mají nastavený ve svém profilu, ale jako soukromý údaj, ke kterému má přístup pouze redakce (a nemáme váš souhlas, že ho můžeme použít).

Proto vás prosíme, abyste se napsali na wiki stránku, která mezitím vznikla. Asi nejlepší bude, když budete využívat možnosti překladatelské e-mailové konference, která eixstuje už léta. Nicméně počítáme s tím, že budou využity také možnosti tohoto portálu. Neradi bychom přišli o vaši nabídku jen proto, že nebudeme schopní se domluvit. Díky.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz