Problémy migrace uživatelského rozhraní

Při přechodu ze starého OpenOffice.org na nový se zachováním uživatelkého rozhraní jsou problémy. Snaží se je vyřešit Wu Yan a Carsten Driesner.  

Pokud máte starý OpenOffice.org a chcete přejít na nový se zachováním svého uživatelského rozhraní, setkáte se s problémy. Nový kancelářský balík má více nástrojů, nové panely, apod. Při použití souboru svého starého nastavení se setkáte s tím, že nové vlastnosti a panely nebudete moci využít, protože nebudou vidět. Na problému pracují Wu Yan a Carsten Driesner, který první prototyp řešení zveřejnil ve svém blogu. Program vám dá na výběr, která nastavení chcete přenést ze svého starého prostředí. Nové vlastnosti OpenOffice.org se pak nainstalují a objeví se ve výchozím nastavení.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz