Project Renaissance má na You Tube video

Project Renaissance si dal za cíl zlepšit uživatelské prostředí OpenOffice.org. Vývojáři začali s modulem Impress. Podívejte se na You Tube, jakým směrem se projekt ubírá.  

Jak daleko jsou vývojáři Renaissance se změnami se můžete přesvědčit na You Tube. Uvidíte, jak snadno lze vylepšit snímek, jeho jednoduchou manipulaci a rozložení. Také uvidíte, jak můžete bez problémů vkládat jednotlivé obrázky, tabulky, grafy nebo video. Je to jen náznak toho, na čem vývojáři pracují a jak by se mohl modul Impress v budoucnu pohodlně ovládat.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Cyl
Odpovědět
Project Renaissance má na You Tube video
30. 05. 2010, 14:13:05
V projekt renaisnace jsem vkladal velke nadeje. Probehla soutez o budouci podobu UI OOo, ac se nekomu nelibi podoba s ribbonem, dle me neni tak velka a i kdyby je vitana, mozna jen volba orientace ovladaciho doku napri na tu ci onu stranu(preci jen dnesni monitory nebyvaji zrovna vysoke oproti sirce).

Avsak toto ze za rok predelali panely s vyberem slajdu na par tlacitek to je smesne, a jeste kvuli tomu tvori video.
user avatar Mach
Odpovědět
Project Renaissance má na You Tube video
6. 06. 2010, 00:52:33
Souhlasím. Masívní rozšíření širokoúhlých monitorů vyžaduje změnu GUI OO.org (a nejen jeho) jako sůl.

Docela se mi líbí koncept, jakým se vydal IBM se svým Lotus Symphony (http://firsttube.com/uploads/lotus1.jpg), alias předělávky starého OO.org v.1, jehož licence ještě dovolovala kódy uzavřít.

Vím, mohu si panely nástrojů umístit svisle na pravou a levou stranu okna aplikace. Ušetří to prostor na výšku, leč takto si to opravdu nepředstavuji.
user avatar radekb
Odpovědět
Project Renaissance má na You Tube video
7. 06. 2010, 10:47:30
Ono to má dvě stránky: na jedné straně širokoúhlé monitory, na druhé pak notebooky a netbooky. Člověk aby pomalu udržoval dvě totálně rozdílné verze OO.o:-)
Jinak Lotus Symphony má už verzi 3 beta, která je založena na kódu OO.o 3.
user avatar PetrV
Odpovědět
Project Renaissance má na You Tube video
13. 06. 2010, 12:39:32
Ano, Lotus Symphony jde v tomhle dobrým směrem, ale ten projekt absolutně nemá budoucnost, zatím ho z donucení používají lidi v IBM, jinak nikde. Je to zcela nesmyslný projekt s žádným využitím. Jestli chce někdo používat OpenOffice.org, pak ať používá oficiální build anebo nějaký fork typu Go-OO apod. Symphony je úděsný program, a to nejen pro nulovou přizpůsobitelnost. Navíc hladový bumbrlíček jako Vista. Absolutně nikomu nemohu ten program doporučit.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz